به مناسبت هفته بسیج میز خدمت مسئولین در محل مسحد جامع طغرالجرد برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج و با حضور مسئولین شهرستان بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء میز خدمت و پاسخگویی به مردم برگزار شد. در این مراسم ابتدا حجت الاسلام والمسلمین نجم‌الدینی فرا رسیدن هفته بسیج را به همه مردم و پاسداران و بسیجیان شهرستان تبریک گفت و بیان داشتند: بسیج مایه دلگرمی مردم است و همانند یک درخت پربرکت در جامعه سایه افکنده و مردم از برکات آن استفاده میکنند.

ایشان اذعان داشتند: هرکسی که در جامعه اسلامی احساس مسئولیت میکند و به انقلاب و آرمانهای آن ارزش قائل است یک بسیجی است. کسانی که به وطن و وحدت ملی پایبند هستند و در مقابل هرگونه نفاق و تزویر هشیارانه عمل میکنند بسیجی هستند.

وی در ادامه گفت: همانطور که از شعار بسیج بر می اید یعنی خدمتگذاری به مردم  و ازین رو از حضور مسئولین در بخش و ایجاد شرایطی برای گوش دادن به دغدغه مردم و سوالات ایشان و رسیدگی به مطالبه آنها صمیمانه سپاسگذاری میکنم و امیدوارم مسئولین هم بسیجی وار پاسخگو باشند ان‌شاالله.

در ادامه دکتر توکلی سرپرست فرمانداری کوهبنان هم با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج و تبریک آن به همه بسیجیان و پاسداران عزیز بیان داشتند: در ابتدا از حضور مسئولین در این مراسم که خود نمونه کار بسیجی است تشکر میکنم. همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند امام علی (ع) نمونه و الگوی یک شخصیت بسیجی است و همه ما در مکتب مولایمان می توانیم خدمتگذاری را بیاموزیم.

سرپرست فرمانداری کوهبنان خاطر نشان کرد: در سه ماهه اخیر اتفاقات شاخصی در کوهبنان رخ داده است که ثمره آن مشاهده خواهد شد. از جمله تصویب بودجه روکش آسفالت و تعمیر 12 کیلومتر از جاده کوهبنان به پابدانا و تامین زیرساخت جاده ای محور خاکی روستای نجف آباد می باشد.

وی افزود:ک از نمونه کارهای بسیجی که اخیرا به همت نماینده محترم مردم شریف شهرستان اتفاق افتاد دعوت از دکتر فتاح رئیس بنیاد مستضعفان بود که مصوبات بسیار ارزنده و شایان ذکری به همراه داشت.

در پایان مراسم مسئولین به صورت چهره به چهره با مردم گفتگو کردن و به مطالبات و مسائل آن ها پاسخ دادند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان