همزمان با هفته بسیج اعضای شورای اداری ضمن دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کوهبنان و جانشین ناحیه ،هفته بسیج را به پاسداران حریم ولایت و رهبری تبریک گفتند و یاد و خاطره سردار دلها و شهیدان همیشه جاوید را گرامی داشتند و در ادامه در نماز وحدت ادارات که در نمازخانه سپاه کوهبنان برگزار شد حضور پیدا کردند.

در این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کوهبنان گفت: بسیج خدمتگزار ملت ایران شعار هفته بسیج در سال جاری است لذا شاخص اصلی کارکنان ادارت داشتن روحیه جهادی و تفکر انقلابی است.
 
وی خاطر نشان کرد:همه مسئولین باید در راستای تحقق دولت اسلامی و تمدن سازی اسلامی که مقام معظم رهبری در بیانیه گام‌دوم انقلاب بیان فرمودند تلاش جهادی داشته باشند.

روح الله ابراهیمی گفت: مدیران برای خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی تمام توان خود را به کار ببرند  ، مدیران ارتباط چهره به چهره با مردم را در دستور کار قرار دهند در گروه های جهادی و میز خدمت ادارات مشارکت کنند.
 
وی بیان داشت: مدیران در راستای تربیت مسئولین متعهد و کارآمد اقدام کنند
مدیران همچنین انتقادپذیر  باشند و سعه صدر  به خرج بدهند و در برابر  نقدهای دلسوزانه و منصفانه ایستادگی نکنند.

در ادامه فرماندار کوهبنان گفت: به معنای واقعی بسیجی باشیم به فرموده مقام معظم رهبری در راستای خدمت به مردم خصوصا مستضعفین تلاش کنیم و زمینه را برای ظهور حضرت ولی عصر(عج) فراهم کنیم.

وی بیان داشت: سپاه مقتدر با حمله پهبادی به  وابستگان  به آمریکا عزت و اقتدار نظام اسلامی را به نمایش گذاشت در حالی که هیج کشوری در برابر آمریکا ایستادگی نکرده اما ایران اسلامی با  تمام وجود آمریکا را منزوی کرده است.

مجید توکلی گفت: ایران اسلامی با سپاه و بسیج مقتدر در جنگ سخت دشمن را شکست داد لذا در جنگ نرم باید با روحیه جهادی و انقلابی به مردم خدمت کنیم.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری کوهبنان