پایگاه مهدویت دبیرستان شهید بهشتی افتتاح شد.

اولین پایگاه مهدویت مدارس کوهبنان با حضور فرماندار ، رئیس دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، شهردار ، رئیس آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و کارشناسان آموزش و پرورش کوهبنان ، جمعی از دبیران و دانش آموزان در دبیرستان دخترانه شهید بهشتی افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم مجید توکلی فرماندار کوهبنان گفت: معرفت به حضرت ولی عصر (عج) ، خودسازی  و تلاش جهت آماده کردن جامعه برای ظهور امام زمان (عج) از راه امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین وظایف منتظران است.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد روحیه انتظار و تقویت آن در دیگر افراد جامعه برای گسترش یاران حضرت ، تلاش برای رفع شبهات درباره امام زمان (عج) از دیگر وظایف منتظران است .

توکلی بیان داشت: برقراری ارتباط معنوی و باطنی با حضرت از طریق قرائت دعای ندبه، زیارت آل یاسین، دعای عهد و مانند آن از دیگر وظایف منتظران است.

وی تاکید کرد: صدقه دادن برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت ،
صبر و شکیبایی در انتظار و امید داشتن به ظهور و ایجاد امیدواری در دیگران به همراه ایجاد آمادگی دائمی از دیگر وظایف منتظران است.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: شما با رعایت تقوا ، داشتن نظم و برنامه در زندگی  ، خوب درس خواندن ، رعایت حجاب و عفاف و...‌ می توانید زمینه را برای ظهور حضرت رقم بزنید.


در ادامه احمد محمدی شهردار کوهبنان گفت: اگر بدنبال دنیای عاری از ظلم و ستم هستیم باید بدنبال حضور و ظهور مصلح جهان حرکت کنیم تا مستضعفان وارث واقعی جهان شوند.

وی خاطر نشان کرد: در تمام‌کتب آسمانی بیان شده که در نهایت زمین بدست صالحان خواهد افتاد در حالی که باید تلاش کنیم جز صالحین باشیم .

شهردار کوهبنان افزود: جامعه برای رشد ، بالندگی و توسعه  باید در راستای تربیت متخصصین متعهد و متعبد گام بر دارد که این مهم در مدارس امکان پذیر خواهد بود.

وی ابراز داشت: بیش از ۵۰ معبر و ۶۰ هزار متر مربع تاکنون آسفالت شده که این مهم نتیجه تعامل و همکاری پرسنل شهرداری  و شورای شهر همچنین تعامل و همکاری مسئولین خصوصا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است.

محمدی بیان داشت: همگان باید در رعایت نظافت شهر و بهداشت مساعدت کنند ، مواظب فضای سبز شهر باشند تا شهری زیبا و آباد داشته باشیم.

وی تاکید کرد: جا دارد دانش آموزان فرهیخته ، اندیشمند و خوش ذوق در راستای مباحث فرهنگی و اجتماعی با شهرداری کوهبنان همکاری کنند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری کوهبنان

 به نقل از: نامجو کوهبنانی

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان