بسیج شهرستان بعنوان مجمع شهرستانی برتر انتخاب شد. جناب سرهنگ محمدرضا توکلی به نمایندگی از اعضا لوح تقدیر دریافت کرد.

اجلاسیه سالانه مجمع بسیج استان کرمان در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، رحمان جلالی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و سردار محمدعلی نظری، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، دکتر توکلی سرپرست فرمانداری کوهبنان به همراه اعضای محترم بسیج شهرستان در دانشگاه هایتک برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان در این اجلاسیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به‌ویژه شهدای امنیت و شهید سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار داشت: در تمام جوامع کانون توجهات به نسل جوان جامعه است و اتفاقات مثبت و منفی در بین این نسل رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه بسیج خاستگاه جوانی دارد و جوان مؤمن و تراز انقلاب اسلامی در آن فعالیت می‌کند، گفت: جوان دارای انگیزه و انرژی است و در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارها را به نتیجه می‌رساند.
امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه بسیج کانون کار و سرعت است و جوان هم معطلی، تنبلی و کم‌کاری را نمی‌پذیرد، افزود: بسیج سرشار از نشاط و شادابی است که انسان را تازه و به زندگی روح می‌بخشد.

وی با بیان اینکه ماموریت‌های بسیج آنقدر جذاب است که در تک تک این ماموریت‌ها نشاط و شادابی دیده می‌شود، ادامه داد: امید به پیروزی در تمام برنامه‌های بسیج وجود دارد و جوان این خاصیت پیروزی و فتح را دوست دارد.

علیدادی سلیمانی با اشاره به اینکه دانش باید به نقشه راه تبدیل شود و این دانش در خدمت به مردم قرار گیرد، بیان کرد: دست نیاز به تفکر بسیج دراز می‌کنیم؛ نخبگان بسیجی در زمینه‌های مختلف حرف برای گفتن دارند و طرح‌های خوبی ارائه شده که باید عملیاتی شود.

رحمان جلالی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان نیز در این اجلاس با بیان اینکه ظرفیت بسیج یک فرصت طلایی برای کشور است و طرح‌های بسیج برای دولت انقلابی اهمیت دارد، اظهار داشت: پیام رهبر معظم انقلاب حجت را در دسته‌بندی افرادی که به خیابان‌ها آمدند، تمام کرد و در این پیام این افراد را خائن، جاهل و یا غافل عنوان کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر جهاد تبیین تاکید دارند، گفت: نظام مقدس اسلامی به‌دنبال رفع مشکلات است و از مشکلات مردم غافل نیست.

وی با اشاره به اینکه راهبرد دشمن تغییر فاز به سمت نارضایتی‌هایی در جامعه است و حتماً باید توطئه دشمن را خنثی کرد، افزود: یکی از راهبردهای کلان دشمن ایجاد نارضایتی‌ها است.
جلالی با بیان اینکه در مجمع بسیج استان کرمان مسئله شناسی به خوبی انجام شده است، ادامه داد: بعضی از مسائل باید خلأ قانونی آن در مجلس شورای اسلامی برطرف شود.

وی بیان کرد: از طرح‌های خوبی که در مجمع بسیج استان کرمان ارائه شده، استقبال می‌کنیم و خروجی جلسه برای اجرایی شدن پیگیری خواهیم کرد.

در این اجلاسیه بسیج شهرستان کوهبنان بعنوان مجمع شهرستانی برتر انتخاب شد و جناب سرهنگ محمدرضا توکلی به نمایندگی از اعضا لوح تقدیر را دریافت کرد.

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان