نماینده مردم زرند و کوهبنان به اتفاق امام جمعه و فرماندار شهرستان کوهبنان با صدور پیام مشترکی درگذشت دو معدنکار در حادثه ریزش معدن زغال سنگ ۱۲_۱۴  را به خانوادهای عزادار ، مردم عزیز ایرانشهر و جامعه کارگری شهرستان های زرند و کوهبنان تسلیت گفتند.

 در این پیام تسلیت آمده است:

حادثه ی دلخراش ریزش معدن ۱۲- ۱۴ بخش طغرالجرد‌ که منجر به درگذشت دو تن از حادثه دیدگان شد موجب تأثر و تأسف گردید.

اینجانبان به نوبه ی خود مراتب تسلیت و همدردی را با خانواده های سوگوار و مصیبت دیده این حادثه دلخراش اعلام کرده واز درگاه خداوند بزرگ و منان برای بازماندگان ، جامعه کارگری شهرستان های زرند و کوهبنان و مردم ولایت مدار ایرانشهر صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

یقینا آنچه می تواند التیام و تسکینی بر زخم دل خانواده های بازماندگان و کاهش آلام و مصیبت های آنان باشد، رسیدگی فوری و دقیق و بررسی علت حادثه و اعلام نتیجه آن خواهد بود.

 از دستگاه های مسئول و مرتبط با موضوع می خواهیم به صورت جدی و در اسرع وقت به بررسی این حادثه ناگوار پرداخته  تا از این طریق بخشی از معضلات خانواده های آن عزیزان مرتفع و حل شود و این همراهی و همدلی زمینه آرامش و تحمل این مصیبت بزرگ را فراهم آورد.

از درگاه خداوند مهربان رحمت و غفران واسعه برای جان باختگان این حادثه همچنین صبر و شکیبایی همراه با اجر و پاداش به بازماندگان سوگوار ‌را خواهانیم.

امید که با رعایت کامل ضوابط و مقررات ایمنی و با در نظر گرفتن تمامی اقدامات حمایتی از کارگران محترم و زحمتکش دیگر بار شاهد این حوادث دردناک نباشیم .

روابط‌عمومی دفتر امام جمعه ، فرمانداری و دفتر نماینده مردم شریف زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی