همزمان با سراسر کشور راهپیمایی مردمی در محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت شاهچراغ و به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان عزیزمان در کوهبنان برگزار شد.
 
مسئولین و مردم انقلابی، ولایتمدار و شهیدپرور کوهبنان در کنار فرماندهان نظامی و انتظامی با برپایی راهپیمایی وحدت بخش و دشمن شکن با سر دادن شعارهای مرگ‌بر آمریکا ، مرگ بر منافق ، مرگ بر اسرائیل و.....ضمن‌ محکومیت حمله تروریستی دشمنان فتنه گر از دستگاه قضایی خواهان مجازات سریع و شدید عاملان و مسببان ایجاد ناامنی و اغتشاش در کشور شدند.

شرکت‌کنندگان در مراسم امروز پرچم های ایران اسلامی و تصاویر شهدا علی الخصوص سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را به همراه داشتند.

برخی کوهبنانی ها به صورتی خانوادگی در این مراسم شرکت داشتند در حالی که زن ومرد ، کودک و نوجوان ، پیر و جوان در کنار هم در این مراسم خواهان برخورد با عوامل فتنه و اغتشاشگران بودند.

حاضرین دست نوشته هایی با موضوع برخورد با اغتشاشگران ، حمایت از ولایت و رهبری همچنین حمایت از نیروی انتظامی .... تهیه و به همراه داشتند.

نمازگزاران کوهبنانی پس از اقامه نمازجمعه در مسجد جامع کوهبنان واقع در محله انصار با پیمودن بلوار آیت الله حائری ، بلوار برهان الدین کوهبنانی تا حرم مطهر شهدای گمنام در ورودی مسجد جامع تجمع کردند و بار دیگر بر حمایت و اطاعت از منویات ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای ، وحدت و همدلی اقشار و گروه ها همچنین مبارزه با فتنه و فتنه گران تاکید کردند.

قرائت بیانیه و طنین الله اکبر و مرگ بر آمریکا پایان بخش مراسم راهپیمایی مردم کوهبنان بود.
به نقل از: نامجو کوهبنانی