همایش پیاده روی اعضای شورای اداری کوهبنان ، شورای مبارزه با مواد مخدر و دانش آموزان دبیرستان الزهرا (س) کوهبنان از محل دبیرستان شروع شد حاضرین با پیمودن خیابان شهید فهمیده و بلوار برهان الدین کوهبنانی در نماز خانه دبیرستان دور هم جمع شدند.

محید توکلی فرماندار کوهبنان در جمع دانش آموزان دبیرستان الزهرا (ی) گفت: هدف از برگزاری پیاده روی آگاهی بخشی به دانش آموزان است که ورزش در زندگی اهمیت فراوان دارد و می تواند باعث قوت و قدرت انسان شود.

وی خاطر نشان کرد: باید در راستای کسب مهارت ها گام برداریم که بهترین مهارت خود اگاهی و خوب درس خواندن است.

فرماندار کوهبنان ابراز داشت: در صدد هستیم که از مشاورین برجسته استان دعوت کنیم تا با خضور در جمع دانش آموزان زمینه پیشرفت آنان را رقم بزنند.
.....
در ادامه دکتر عفت شریعتی کوهبنانی با استناد به آیات نورانی قران کریم گفت: زندگی سعادتمندانه در گروه عمل مومنانه است در حالی که خدا به ما اراده و اختیار داده است.

وی خاطر نشان کرد: مولای متقیان و حضرت زهرا (س) بهترین الگو هستند در حالی که آقا علی بن موسی الرضا(ع) جهان را تحت تاثیر بنای معرفتی خویش قرار داده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: امروز پیشانی فرهنگی ما آرامگاه و حرم مطهر امام رضا (ع)است لذا مسلمانان جهان این عظمت را شکر گزار هستند در حالی که شهر قم بواسطه وجود حضرت معصومه(س) در جهان اسلام مرکز تحقق برنامه های علمی و معرفتی است.
   
وی بیان داشت : داشتن نظم باعث پیشرفت در عرصه های مختلف زندگی می شود همان چیزی که مورد عنایت مولای متقیان است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت : نیکی به پدر و مادر ، کمک و احترام به آنها از جمله عواملی است که باعث پیشرفت و سعادت انسان می شود.

وی ادامه داد: زنان و دختران با رعایت تقوا ، حیا و عفاف می تواند در جامعه فعالیت کنند در حالی که دشمنان در صدد هستند که بر سرمایه های مادی و معنوی کشورها تسلط پیدا کنند .

شریعتی کوهبنانی گفت: دشمنان با بهره جستن از فضای مجازی در صددند زنان و دختران ایران اسلامی را از حجاب و عفاف و تقوا محروم کنند اما راه به جایی نخواهند برد.

وی بیان داشت: کار دشمنان دشمنی است لذاما که سرمایه دار اهلبیت ، مقام معظم رهبری و سردار دلها هستیم دشمنان را به خاک مذلت می نشانیم .

عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی به دانش آموزان توصیه کرد: مطالعه شبانه را مد نظر قرار دهید ، خاطرات روزانه را با انشای زیبا بنویسید ، به دبیران و اساتید خود احترام بگذارید.

وی تاکید کرد: ما امروز باید قدران نعمت و آرامش در جامعه باشیم گرچه فتنه گران با فتنه ها راه به جایی نمی برند البته باید از نیروی انتظامی که حافظ امنیت و آرامش ، از سپاه که آبرو و عزت کشور و از نیروی فداکار بسیج که در جامعه اثر گذار هستند تشکر کنیم.

شریعتی کوهبنانی افزود: عظمت کشور مرهون شهدا ، منویات حضرت امام(ره)  و مقام معظم رهبری و وحود سردار دلهاست.
نامجو کوهبنانی
انتهای پیام ۸۰۰۱۲