جلسه شورای فرهنگ عمومی کوهبنان با حضور نماینده مردم در مجلس در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام مرتضی جعفری امام جمعه کوهبنان گفت: دشمنان با تمام قدرت در برابر ایران اسلامی ایستادند اما راه به جایی نمی برند شاهد بودیم که در جریان اخیر اغتشاشگران وارد عمل شدند اما باز هم منفور مردم شدند.

وی خاطر نشان کرد: با جهاد تبیین باید خدمات نظام اسلامی را برای جوانان و نوجوانان بیان کنیم و خیانت های رژیم یهلوی را بیان نماییم که داشتن معرفت و بصیرت در این دوران ضروری است.

امام جمعه کوهبنان افزود: ۱۳ آبان روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی را در پیش داریم باید خباثت دشمنان و بدخواهان را برای نسل جوان تبیین کنیم .
......
در ادامه دکتر عفت شریعتی کوهبنانی گفت: امروز کشور‌ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به توجه به تعلیم‌و تربیت دارد برنامه ریزی ۱۳ آبان به گونه ای باشد که روشنگری دانش آموزان را در برداشته باشد.

وی تاکید کرد: امروز دانش آموزان ما نیاز به آگاهی دارد چون شبکه های معاند مجازی تمام تلاش خود را برای جلب توجه دانش آموزان و تشویش اذهان جوانان معطوف کرده است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانش آموزان باید با کم و کیف اهداف شوم فتنه گران و دشمنان آگاهی پیدا کنند و به هر نحو ممکن فضای مجازی مدیریت شود ، برای مدیران فضای مجازی جلسه بگذاریم تا با تحرکات بیگانه روح دانش آموزان دچار مشکل نشود.

وی بیان داشت: اکثر تحریکات فتنه گونه دشمن از طریق فضای مجازی شکل می گیرد لذا بابد باب فتنه را بر روی دانش آموزان و جوانان خود ببندیم و منویات مقام معظم رهبری را همواره سرلوحه امورات خویش قرار دهیم.
به نقل از : نامجو کوهبنانی