نماینده مردم کوهبنان و زرند در مجلس شورای اسلامی از اختصاص ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای احداث جاده کوهبنان به زرند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کوهبنان، مجید توکلی فرماندار کوهبنان امروز در جلسه‌ای با حضور نماینده مردم شهرستان با فرماندار و اعضای شورای شهر اظهار کرد: کیفیت مطلوب در نهضت آسفالت معابر و کوچه‌ها باید مد نظر باشد تا آسفالت عمر بیشتری داشته باشد.
عفت شریعتی‌کوهبنانی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس نیز بیان کرد: در انجام کار باید راه‌های مختلف را بررسی کنیم و در نهایت بهترین روش را برای خدمت‌رسانی به مردم را انتخاب کنیم.
وی خاطر نشان کرد: در بحث آسفالت که سلامت و امنیت مردم را در بر دارد کیفیت کار و زمان‌بندی را مد نظر داشته باشیم.
شریعتی با بیان اینکه باید نیازها و‌مشکلات شهرستان کوهبنان رصد و اولویت‌بندی شوند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل و فصل شوند، افزود: برای ادامه کار احداث جاده کوهبنان به زرند ۳۵۰ میلیون تومان بودجه با عنایت ویژه استاندار تخصیص داده شده و کار هم با جدیت در حال انجام است.
سیدعباس آبسالان رئیس شورای شهر کوهبنان هم گفت: یکی از اقدامات شهرداری و شورای شهر آسفالت معابر و کوچه های شهر کوهبنان است که تاکنون پیشرفت خوبی داشته و ۳۰ هزار متر آسفالت پخش شده است.
وی خاطر نشان کرد: کمک نماینده شهرستان برای راه‌اندازی کارخانه شن و ماسه شهرداری موجب کاهش هزینه‌ها برای مردم  و درآمدزایی برای شهرداری می‌شود.
ضرورت راه‌اندازی کارخانه شن و ماسه در کوهبنان
در ادامه سید فهیم روح‌الامینی نائب رئیس شورای شهر کوهبنان اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی برای آسفالت بافت‌های فرسوده قیر رایگان اختصاص داد اما شهرداری باید هزینه‌های فراوان آسفالت انجام دهد.
وی ابراز کرد: یکی از منابع درآمدی شهرداری‌ها کارخانه شن و ماسه است، که ضرورت دارد که کارخانه شن‌شویی شهر کوهبنان هرچه زودتر راه‌اندازی شود.
روح‌الامینی خاطرنشان کرد: کوهبنان در طرح جهش تولید مسکن پیشتاز استان است بنابراین تقلیل میزان سود وام جهش ملی مسکن ، جابه‌جایی سیل‌بند بالا دست شهرک‌های امام رضا(ع) و شهید سلیمانی و احداث سیل‌بند جدید ضروری است.
به نقل از : نامجو کوهبنانی