عصر امروز، جلسه دکتر توکلی سرپرست فرمانداری کوهبنان با دکتر فداکار استاندار کرمان.

در این جلسه از ایشان جهت سفر به شهرستان و بازدید از پروژه‌ها و مسائل آن دعوت بعمل آمد که مورد استقبال جناب استاندار واقع شد.
همچنین در خصوص پروژه محور زرند-کوهبنان توسط دکتر توکلی گزارشی ارائه شد و در باب ویژگی‌های آن از جمله کوتاه شدن فاصله دو شهرستان در حدود ۲۱ کیلومتر و نیز عدم افتتاح جاده به صورت فازبندی و عدم رؤیت پیشرفت فیزیکی آن به دلیل دور بودن از محور قدیم(فعلی) تاکید شد که ایشان ذکر نمودند از اولویت های بنده در دوران مدیریت اتمام این پروژه می باشد.

در ادامه، در مورد پروژه استخر شهرستان نیز دکتر فداکار از تامین اعتبار و تکمیل آن در مصوبات سفر خبر دادند.

همچنین، دکتر توکلی در خصوص اقدامات صورت گرفته در سیل توضیحاتی ارائه دادند و بیان کردند جاده نجف اباد -هزار گز در اثر سیل ویران شده که نیاز به بازسازی فوری دارد و در این خصوص منتظر باکس برای ایجاد پل در این جاده هستیم.

 ایشان در ادامه در خصوص معادن زغالسنگ و خلا بیمه ای برای ۱۷۲۳ کارگر که توسط نماینده محترم مردم شریف کوهبنان و زرند و مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی درحال پیگیری است، پرداخت و مسائل مرتبط با آن را مطرح نمودند‌.

دکتر توکلی، قبل از دیدار با استاندار، با معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس که بهمراه مدیر کل آموزش و‌پرورش در کرمان بودند تماس گرفته و جهت تسریع پروژه استخر  تاکید کردند.

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان
#دکترمجیدتوکلیفرماندارشهرستان_کوهبنان
۱۴۰۱/۰۶/۱۴
آدرس سایت فرمانداری:
https://koohbanan.kr.ir
آدرس اینستاگرام فرمانداری:
https://instagram.com/_u/farmandari_kouhbanan
لینک دعوت از دوستان در واتسَپ:
https://chat.whatsapp.com/IZzqDhLSvk987JDglXndz9
لینک دعوت از دوستان در تلگرام:
@farmandarikouhbanan