مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۳۰

شهرستان کوهبنان به مناطق هدف محرومیت‌ زدایی بنیاد مستضعفان اضافه شد.

همزمان با هفته بسیج جلسه فوق العاده شورای اداری کوهبنان با حضور فرماندار ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، رئیس دفتر امام جمعه ، فرمانده انتظامی و مدیران ادارات شهرستان در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

فرماندار کوهبنان گفت:

شهرستان کوهبنان به مناطق هدف محرومیت‌ زدایی بنیاد مستضعفان اضافه شد.

همزمان با هفته بسیج جلسه فوق العاده شورای اداری کوهبنان با حضور فرماندار ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، رئیس دفتر امام جمعه ، فرمانده انتظامی و مدیران ادارات شهرستان در سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر مجید توکلی فرماندار  کوهبنان گفت: باید قدردان بسیج و بسیجیان باشیم‌، بسیج یک فرهنگ هست فرهنگ جهادی ، فرهنگ معرفت و شناخت ولایت و رهبری ،  فرهنگ کارکردن شبانه روزی است لذا پیرو مکتب سردار شهید سلیمانی بودن را فرهنگ بسیجی می گویند.

وی خاطر نشان کرد : به برکت شروع هفته بسیج شورای اداری برگزار شد در حالی که حضور مردم و مسئولین در برنامه های هفته بسیج با توجه به اغتشاشات اخیر بایستی پر رنگ تر باشد و برنامه ها با شکوه و عظمت بیشتری برگزار شود.

توکلی با اشاره به پخش کلیپ سخنان سردار سلامی در رابطه با بسیج گفت:  کلام و بیان فرمانده کل سپاه پاسداران بسیار پر انگیزه است وقتی سردار صحبت می کند آرامش وجود مردم ایران اسلامی را فرا می گیرد و عزت و اقتدار انقلاب اسلامی را بیشتر درک می کنیم.

وی تاکید کرد: سپاه و بسیج در جهت شکست داعش و سعودی ها با اقتدار حرکت می کنند به گونه ای که همواره شاهد ایثار و فداکاری سردار دلها و مدافعان حرم بودیم.

فرماندار کوهبنان بیان داشت: در هفته بسیج هر شب میز خدمت در یکی از مساجد شهرستان به منظور دیدار چهره به چهره با مردم‌ ، پاسخگویی به سوالات و بررسی درخواست های مردم برگزار می شود.

وی ادامه داد: هفته بسیج از شاخص هایی است که باید در این هفته جهاد تبیبن صورت پذیرد
خبرنگاران و اصحاب رسانه بایستی در راستای جهاد تبیین مورد نظر مقام معظم رهبری گام بر دارند و خدمات ارزشمند و بزرگ نظام اسلامی را برای مردم بیان کنند.

توکلی گفت: با رئیس بنیاد مستضعفان و رئیس بنیاد علوی کشور و هیئت همراه که به دعوت نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی به کوهبنان سفر کردند نعمتی بر نعمت های شهرستان افزوده گردید و شهرستان کوهبنان به مناطق هدف محرومیت‌ زدایی بنیاد مستضعفان اضافه شد.

وی خاطر نشان کرد:  نهاد آبادانی و پیشرفت سه سال در شهرستان فعالیت دارد و سید حسین روح الامینی بعنوان رئیس نهاد آبادانی و پیشرفت شهرستان فعالیت دارد.

فرماندار کوهبنان ابراز داشت: در حوزه های بهداشت و درمان و شهرداری های کوهبنان و بخش طغرالجرد تصمیات خوبی اتخاذ شد ، احداث ۵ زمین چمن مصنوعی ، اهدای ماشین آتش نشانی به شهرداری ، اهدای آمبولانس به بیمارستان کوهبنان ، کمک به مناطق روستایی از دیگر خدمات بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی در کوهبنان هستند البته در جلسه شورای اداری با حضور مسئولین بنیاد مستضعفان و علوی  ۱۶ مصوبه مالی داشتیم.

 وی ادامه داد: باید از نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی که از رئیس بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی کشور دعوت کردند و از همکاری و حضور امام جمعه شهرستان در برنامه ها  سپاسگزاری کنیم.
 
توکلی تصریح کرد : به همت نماینده مردم شهرستان در مجلس ، فرمانداری و اداره کل راهداری استان کرمان روکش آسفالت محور کوهبنان به پابدانا ،  روکش آسفالت کوهبنان به دهستان خرمدشت بزودی با مشخص شدن‌ پیمانکار شروع خواهد شد باید این خدمات را به فرزندان مان و نسل جدید متذکر شویم تا جلوی نفوذ و خباثت دشمنان را بگیریم.

وی تاکید کرد: ارگان هایی که در جلسه با رئیس بنیاد مستضعفان  و بنیاد علوی مصوباتی داشتند ضمن هماهنگی با نماینده شهرستان در مجلس ، فرماندار و نماینده نهاد آبادانی و پیشرفت باید برای عملی شدن مصوبات و اجرای‌سریعتر امور اقدام کنند.

فرماندار کوهبنان افزود: در تلاش هستیم برای رشد و تعالی روستاها سند تحول بنیادین تنظیم کنیم تا توزیع اعتبارات و خدمات بر اساس عدالت و جمعیت صورت گیرد البته کمک به مناطق روستایی در دستور کار بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی قرار گرفت.

وی بیان داشت: بایستی توسط امام جمعه و فرماندار کوهبنان از تلاش های خستگی ناپذیر  نماینده شهرستان در مجلس بصورت مکتوب تشکر کنیم و نماینده شهرستان هم از عنایت ویژه دفتر مقام معظم رهبری و رئیس بنیاد مستضعفان و رئیس بنیاد علوی کشور و راهبر بنیاد در جنوب شرق به شهرستان تاریخی کوهبنان به نیابت از مسئولین و‌‌مردم کوهبنان  تشکر نماید.

وی یادآور شد : شهرداری های کوهبنان و طغرالجرد همچنین دهیاران با هماهنگی بخشداران باید در کنار کارهای عمرانی ، زیبا سازی و بهسازی با عنایت ویژه در راستای مبلمان شهری و‌پایش تصویری گام بردارند.

فرماندار کوهبنان گفت: به همت نماینده مردم در مجلس و‌ پیگیری های فرمانداری و اداره راه و شهرسازی برای تکمیل جاده کوهبنان به زرند  ۳۵۰ میلیارد تومان تخصیص داده شد و برای دو باند شدن جاده کوهبنان به زرند توسط فرماندار و نماینده مجلس پیگیری خواهد شد.

وی در پایان گفت: برای افزایش مهارت دانش آموزان کلاس های کنکور و تست زنی با حضور اساتید و‌مشاورین مجرب استان در حال برگزاری است.

به نقل از: نامجو کوهبنانی
پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی شهرستان کوهبنان
 


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲