مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۲۸

بایدزمینه برای آموزش ۱۱ دانش آموز بازمانده از تحصیل کوهبنان فراهم شود.

توکلی ابراز داشت: در کوهبنان ۱۴ دانش آموز بازمانده از تحصیل داشتیم که سه نفر به مدرسه بازگشتند که باید زمینه تحصیل و آموزش ۱۱ نفر دیگر فراهم شود.

بایدزمینه برای آموزش ۱۱ دانش آموز بازمانده از تحصیل کوهبنان فراهم شود.
 
توکلی ابراز داشت: در کوهبنان ۱۴ دانش آموز بازمانده از تحصیل داشتیم که سه نفر به مدرسه بازگشتند که باید زمینه تحصیل و آموزش ۱۱ نفر دیگر فراهم شود.

جلسه شورای آموزش و پرورش کوهبنان با حضور امام جمعه ، فرماندار ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ، رئیس دفتر نماینده مردم کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ، فرمانده انتظامی ، شهردار و سایر اعضا در محل سالن کنفرانس آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام مرتضی جعفری امام جمعه کوهبنان گفت: بایستی دستورات خداوند و فرامین نبی مکرم اسلام و اهلبیت را اجرا کنیم تا جز رستگاران عالم باشیم لذا باید همیشه ذکر و یاد خدا را بر لب داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: همواره به فکر دانش و علم آموزی باشیم تا معرفت ما به خدا افزون تر شود در حالی که ما در جنگ ترکیبی دشمن علیه علم و دانش قرار داریم لذا همواره جهاد تبیین مورد نظر مقام معظم رهبری را مد نظر قرار دهیم و خدمات نظام اسلامی را بیان کنیم.

امام جمعه کوهبنان بیان داشت: بایستی فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم و اطاعت از ولی امر مسلمبن جهان را سرلوحه کارهای خویش بدانیم تا شاهد عزت و اقتدار بیشتر ایران اسلامی باشیم.
.....

در ادامه مجید توکلی فرماندار کوهبنان گفت: در قران کریم بر تعلیم و تربیت سفارش موکد شده و دین مبین اسلام بر فراگیری علم تاکید نموده است.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان که از همه جا درمانده شدند در صدد برآمدند با بهره جستن از فضای مجازی جوانان و نوجوانان خصوصا دانش آموزان را هدف قرار دهند.

فرماندار کوهبنان ادامه داد: در حال حاضر توجه به معارف اصیل اسلامی ، توجه به منویات مقام معظم رهبری و جهاد تبیین مهمترین سد در برابر دشمنان و بدخواهان خواهد بود.

وی یادآور شد: دانش آموزان کوهبنانی از نظر  استعداد سرآمد هستند که کسب رتبه های برتر علمی ، آموزشی ، فرهنگی ، هنری و..... در سطح استان و کشور گویای این حقیقت است.
 
توکلی بیان داشت: برای ارتقای سطح علمی و آموزشی دانش آموزان کوهبنان برگزاری کلاس های کنکور و تست زنی در دستور کار قرار گرفته و کلاس ها در حال برگزاری است.

وی تاکید کرد: در صدد هستیم تا با برنامه ریزی زمینه شناسایی و شکوفایی استعدادهای نهفته دانش آموزان را رقم بزنیم تا شاهد کسب رتبه های برتر در کنکور سراسری باشیم.

فرماندار کوهبنان گفت: باید از خدمات شبانه روزی مدیر و پرسنل آموزش و پرورش کوهبنان  که در راستای گسترش علم و فرهنگ تلاش می کنند تقدیر و تشکر نمود.

وی خاطر نشان کرد: جای خوشحالی است که مرکز مشاوره در کوهبنان فعالیت خود را شروع کرده که جا دارد جلسات انجمن اولیا و مربیان با حضور مشاورین پر رنگ تر برگزار شود.
 
توکلی ابراز داشت: در کوهبنان ۱۴ دانش آموز بازمانده از تحصیل داشتیم که سه نفر به مدرسه بازگشتند که زمینه تحصیل و آموزش مابقی باید فراهم شود.

وی بیان داشت: باید سند تحول بنیادین برای روستاها و دانش آموزان این مناطق تبیین شود  ببینیم تا سال ۱۴۰۴ چه کارهایی می توانیم برای ارتقای آنان انجام دهیم.

فرماندار کوهبنان افزود: باید حجاب را برای دانش آموزان درون سازی کنیم تا دانش آموزان به رعایت حجاب و عفاف عشق بورزند و با علاقه این واجب اسلامی را رعایت کنند.
.....

در ادامه احمد معصومی گفت: کلاس کنکور ویژه دانش آموزان دور دوم در دبیرستان شهید باهنر در حال برگزاری است که با استقبال بسیار خوب دانش آموزان و خانواده ها مواجه شده است.

مدیر آموزش و پرورش کوهبنان خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما در راستای ارتقای فرهنگ‌شهرستان هست که تجهیز کتابخانه مدارس ، برگزاری کلاس های فوق برنامه ، برگزاری کلاس های کنکور و تست زنی ، برگزاری مسابقات قران ، معارف اسلامی ، فرهنگی و هنری و... در همین راستا هست.
 
 


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲