مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۸/۲۴

پایگاه مهدویت دبیرستان شهید بهشتی افتتاح شد.

اولین پایگاه مهدویت مدارس کوهبنان در دبیرستان دخترانه شهید بهشتی افتتاح شد.

پایگاه مهدویت دبیرستان شهید بهشتی افتتاح شد.

اولین پایگاه مهدویت مدارس کوهبنان با حضور فرماندار ، رئیس دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، شهردار ، رئیس آموزش و پرورش ، معاون پرورشی و کارشناسان آموزش و پرورش کوهبنان ، جمعی از دبیران و دانش آموزان در دبیرستان دخترانه شهید بهشتی افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم مجید توکلی فرماندار کوهبنان گفت: معرفت به حضرت ولی عصر (عج) ، خودسازی  و تلاش جهت آماده کردن جامعه برای ظهور امام زمان (عج) از راه امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین وظایف منتظران است.

وی خاطر نشان کرد: ایجاد روحیه انتظار و تقویت آن در دیگر افراد جامعه برای گسترش یاران حضرت ، تلاش برای رفع شبهات درباره امام زمان (عج) از دیگر وظایف منتظران است .

توکلی بیان داشت: برقراری ارتباط معنوی و باطنی با حضرت از طریق قرائت دعای ندبه، زیارت آل یاسین، دعای عهد و مانند آن از دیگر وظایف منتظران است.

وی تاکید کرد: صدقه دادن برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت ،
صبر و شکیبایی در انتظار و امید داشتن به ظهور و ایجاد امیدواری در دیگران به همراه ایجاد آمادگی دائمی از دیگر وظایف منتظران است.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: شما با رعایت تقوا ، داشتن نظم و برنامه در زندگی  ، خوب درس خواندن ، رعایت حجاب و عفاف و...‌ می توانید زمینه را برای ظهور حضرت رقم بزنید.


در ادامه احمد محمدی شهردار کوهبنان گفت: اگر بدنبال دنیای عاری از ظلم و ستم هستیم باید بدنبال حضور و ظهور مصلح جهان حرکت کنیم تا مستضعفان وارث واقعی جهان شوند.

وی خاطر نشان کرد: در تمام‌کتب آسمانی بیان شده که در نهایت زمین بدست صالحان خواهد افتاد در حالی که باید تلاش کنیم جز صالحین باشیم .

شهردار کوهبنان افزود: جامعه برای رشد ، بالندگی و توسعه  باید در راستای تربیت متخصصین متعهد و متعبد گام بر دارد که این مهم در مدارس امکان پذیر خواهد بود.

وی ابراز داشت: بیش از ۵۰ معبر و ۶۰ هزار متر مربع تاکنون آسفالت شده که این مهم نتیجه تعامل و همکاری پرسنل شهرداری  و شورای شهر همچنین تعامل و همکاری مسئولین خصوصا نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است.

محمدی بیان داشت: همگان باید در رعایت نظافت شهر و بهداشت مساعدت کنند ، مواظب فضای سبز شهر باشند تا شهری زیبا و آباد داشته باشیم.

وی تاکید کرد: جا دارد دانش آموزان فرهیخته ، اندیشمند و خوش ذوق در راستای مباحث فرهنگی و اجتماعی با شهرداری کوهبنان همکاری کنند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری کوهبنان

 به نقل از: نامجو کوهبنانی

پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان


 


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲