مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۱۷

در جلسه شورای مبارره با مواد مخدر مطرح شد.

احیای دادگستری کوهبنان درخواست عموم مردم شهرستان هست

احیای دادگستری کوهبنان درخواست عموم مردم شهرستان هست

در جلسه شورای  هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کوهبنان که در محل  سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد بر احیای دادگستری شهرستان به عنوان خواسته عموم مردم تاکید شد.

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان از جمله فرماندار ، رئیس دفتر نماینده مردم شهرستان در مجلس ، جانشین انتظامی ، مسئول مبارزه با مواد مخدر ،شهردار کوهبنان ، بخشدار طغرالجرد ، معاون دانشگاه آزاد ، روسای ادارات آموزش و پرورش ،ورزش و جوانان ، کمیته امداد ، بهزیستی ،شبکه بهداشت ، جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی، اداره کار برگزار شد.

در این نشست فرماندار کوهبنان گفت: تاکنون ورزش صبحگاهی در ۸ مدرسه شهرستان  با حضور اعضای شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار شده است.

وی خاطر نشان کرد: در بحث مواد مخدر در کنار کار فرهنگی باید با رافت و مهربانی با افراد گرفتار برخورد کنیم و زمینه را برای رهایی و ترک او فراهم نماییم.

مجید توکلی ادامه داد: باید مضرات مواد مخدر بصورت بنر در اماکن عمومی خصوصا محیط های کارگری نصب گردد و در کنار آن برگزاری جلسات مشاوره ای و روشنگری در دستور کار قرار گیرد.

وی بیان داشت: مقرر شده برای ارتقای شادی و نشاط بیشتر شورا و شهرداری در محل سالن بحران شهربازی سرپوشیده احداث کند.
 
فرماندار کوهبنان افزود: باید ضمن حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در راستای ارتقای ورزش و نشاط اقدام کنیم و با تخفیف ویژه زمینه را برای حضور افراد در هیئت های ورزشی فراهم کنیم.

احیای دادگستری کوهبنان بعنوان خواست بحق عموم مردم ، کمک به افرادی که تمایل به ترک در کمپ دارند، فراهم کردن بسترهای شادی و هیجانات سالم برای جوانان و نوجوانان ، ارتقای فعالیت های فرهنگی و ورزشی ، راه اندازی کمپ ترک اعتیاد در شهرستان ، ارتقای پایش تصویری ، نظارت بر مزارع و باغات کشاورزی ، آگاهی بخشی و ایجاد انگیزه به همراه بالا بردن سطح فکر و اندیشه افراد و .... از جمله درخواست های حاضرین بود.
به نقل از : نامجو کوهبنانی


پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان

 


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲