مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۹/۰۳

میز خدمت مسئولین در مسجد جامع طغرالجرد برپا شد.

به مناسبت هفته بسیج میز خدمت مسئولین در محل مسحد جامع طغرالجرد برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج میز خدمت مسئولین در محل مسحد جامع طغرالجرد برگزار شد.

به مناسبت هفته بسیج و با حضور مسئولین شهرستان بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء میز خدمت و پاسخگویی به مردم برگزار شد. در این مراسم ابتدا حجت الاسلام والمسلمین نجم‌الدینی فرا رسیدن هفته بسیج را به همه مردم و پاسداران و بسیجیان شهرستان تبریک گفت و بیان داشتند: بسیج مایه دلگرمی مردم است و همانند یک درخت پربرکت در جامعه سایه افکنده و مردم از برکات آن استفاده میکنند.

ایشان اذعان داشتند: هرکسی که در جامعه اسلامی احساس مسئولیت میکند و به انقلاب و آرمانهای آن ارزش قائل است یک بسیجی است. کسانی که به وطن و وحدت ملی پایبند هستند و در مقابل هرگونه نفاق و تزویر هشیارانه عمل میکنند بسیجی هستند.

وی در ادامه گفت: همانطور که از شعار بسیج بر می اید یعنی خدمتگذاری به مردم  و ازین رو از حضور مسئولین در بخش و ایجاد شرایطی برای گوش دادن به دغدغه مردم و سوالات ایشان و رسیدگی به مطالبه آنها صمیمانه سپاسگذاری میکنم و امیدوارم مسئولین هم بسیجی وار پاسخگو باشند ان‌شاالله.

در ادامه دکتر توکلی سرپرست فرمانداری کوهبنان هم با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج و تبریک آن به همه بسیجیان و پاسداران عزیز بیان داشتند: در ابتدا از حضور مسئولین در این مراسم که خود نمونه کار بسیجی است تشکر میکنم. همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند امام علی (ع) نمونه و الگوی یک شخصیت بسیجی است و همه ما در مکتب مولایمان می توانیم خدمتگذاری را بیاموزیم.

سرپرست فرمانداری کوهبنان خاطر نشان کرد: در سه ماهه اخیر اتفاقات شاخصی در کوهبنان رخ داده است که ثمره آن مشاهده خواهد شد. از جمله تصویب بودجه روکش آسفالت و تعمیر 12 کیلومتر از جاده کوهبنان به پابدانا و تامین زیرساخت جاده ای محور خاکی روستای نجف آباد می باشد.

وی افزود:ک از نمونه کارهای بسیجی که اخیرا به همت نماینده محترم مردم شریف شهرستان اتفاق افتاد دعوت از دکتر فتاح رئیس بنیاد مستضعفان بود که مصوبات بسیار ارزنده و شایان ذکری به همراه داشت.

در پایان مراسم مسئولین به صورت چهره به چهره با مردم گفتگو کردن و به مطالبات و مسائل آن ها پاسخ دادند.

پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان

 


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲