مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۹/۰۸

همه با هم پروتکل های بهداشتی را رعایت میکنیم

برگزاری مانور زلزله و ایمنی در مدارس کوهبنان

 
بیست و سومین دوره  مانور سراسری زلزله و ایمنی با شعار مدرسه ایمن_جامعه تاب آور با حضور مهندس سالاری فرماندار و رئیس ستاد بحران شهرستان ، آقای حسینی رئیس اداره آموزش و پرورش و مهندس محمدی شهردار کوهبنان و  پور عسکری رئیس هلال احمر و جمعی دیگر  از مدیران ادارات کوهبنان  و  دانش آموزان در مدرسه امیرکبیر برگزار شد.
مانور زلزله با اعلام فرضی وقوع زلزله در مدرسه امیرکبیر برگزار شد و درجریان آن دستگاه های امداد و نجات برای نجات جان دانش آموزان و انجام امور امدادی، خدماتی و ایمن سازی محیط وارد عمل شدند.
دانش آموزان در این مانور آموزش های امداد و نجات فرا گرفته شده را به صورت عملی به نمایش گذاشتند و همراه با نیروهای هلال احمر، آتش نشانی و نیروی انتظامی به کمک دانش آموزان آسیب دیده شتافتند.
 استفاده کاربردی و عملی از آموخته های نظری دانش آموزان، کاهش خسارات جانی و مالی ناشی از زلزله به وسیله ارتقای فرهنگ ایمنی و مقاوم سازی، ایجاد و ارتقای مهارت های فردی و جمعی جوامع دانش آموزی و واکنش صحیح و سریع در برابر زلزله از جمله اهداف این مانور بود.
در پایان مهندس سالاری فرماندار کوهبنان با اشاره به اینکه کشور ما در زمره کشورهایی است که عمده بلاهای طبیعی که در دنیا رخ می دهد در کشور ما هم رخ داده است لذا باید همواره آمادگی لازم در همه دستگاههای امدادی و مردم وجود داشته باشد فرماندار کوهبنان خواستار برگزاری مانور امداد و نجات با حضور گسترده دستگاههای شهرستانی و استانی در اسفندماه شد

#مهندس_حسین_سالاری_فرماندار_شهرستان_کوهبنان
#مهندس_سالاری_فرماندار_کوهبنان
۹۹/۰۹/۰۸
🇮🇷🇮🇷🇮🇷
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان
آدرس سایت فرمانداری:🌏
 https://koohbanan.kr.ir

آدرس instagramفرمانداری:📸 🎥
https://instagram.com/_u/farmandari.kouhbanan

لینک دعوت از دوستان در تلگرام:📎
@farmandarikouhbanan


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲