مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۶/۳۰

همه با هم پروتکل های بهداشتی را رعایت میکنیم

پیام فرماندار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

مهندس حسین سالاری فرماندار کوهبنان در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره ایثارگری های شهدا، رزمندگان، آزادگان و جانبازان را در طول دوران هشت سال دفاع مقدس گرامی داشت و بر ادامه راه شهیدان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان در متن پیام فرماندار آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 هفته دفاع مقدس یادآور حادثه‏ اى عظیم و به بار نشستن نتایجى عظیم‏ تر در سیر انقلاب ما است و هیچگاه از ذهن ملت محو نخواهد شد.
 مقام معظم رهبری(مدظله العالی) 

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در تاریخ سراسر حماسه و غیرت، مردان و زنان ایران اسلامی و نمادی از ایستادگی و مقاومت ملت سرفرازی است که تا پای جان بر عهد خود با امام راحل ایستادند و حاضر نشدند حتی یک وجب از خاک مقدس ایران اسلامی را به دشمنان واگذار کنند.

دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از سرنوشت سازترین مقاطع انقلاب اسلامی است که ملت رشید ایران با بصیرت ، شناخت و آگاهی در آن حضور یافت و با ایثار و ازخودگذشتگی افتخاری را رقم زد که از آن به عنوان دفاع مقدس یاد شد ، دفاعی که از آرمان های اسلام ناب محمدی (ص) صورت گرفت.

امروز فرهنگ دفاع مقدس و ایثار و شهادت توانسته ایران اسلامی را از گزند کینه توزی های استکبار جهانی مصون نگاه داشته و راه تعالی و پیشرفت جامعه به سمت اهداف والای نظام مقدس جمهوری سلامی را هموار سازد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه ایثارگری ها و از خودگذشتگی های حماسه سازان و  شهدای انقلاب اسلامی  و هشت سال دفاع مقدس ، جانبازان ، آزادگان ، ایثارگران و خانواده معظهم شهدا و ایثارگران، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک عرض نموده و از خداوند منان عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و هدایت های رهبر معظم انقلاب خواستارم.

  حسین سالاری 
فرماندار شهرستان کوهبنان
#مهندس_حسین_سالاری_فرماندار_شهرستان_کوهبنان 
#مهندس_سالاری_فرماندار_کوهبنان 
۱۴۰۰/۶/۳۰
🇮🇷🇮🇷🇮🇷
پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان
آدرس سایت فرمانداری:🌏
 https://koohbanan.kr.ir

آدرس instagramفرمانداری:📸 🎥
https://instagram.com/_u/farmandari.kouhbanan

لینک دعوت از دوستان در تلگرام:📎
@farmandarikouhbanan


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲