مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

فرماندار کوهبنان :اگر امروز امنیت وآرامش وفرصت خدمت است به پاس مجاهدت های نیروهای نظامی و انتظامیست

همزمان با هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک در کوهبنان با حضور فرماندار ،امام جمعه واعضاء شورای تامین شهرستان در محل فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری :همزمان با هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک در کوهبنان با حضور  فرماندار ورئیس شورای تأمین شهرستان امام جمعه کوهبنان ودیگر اعضاء شورای تامین، فرمانده انتظامی و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ، نیروهای نظامی و انتظامی ، اعضای شورای اداری و جمعی از خانواده های معزز شهدای انتظامی در محل فرماندهی انتظامی شهرستان برگزار شد. 
در این مراسم فرماندار شهرستان کوهبنان با تبریک هفته ناجا گفت: اگر امروز امنیت و آرامش و فرصت برای خدمت هست به پاس مجاهدت های نیروهای نظامی و انتظامی است.
وی تاکید کرد: امروز ایران اسلامی به عنوان کشتی با ثبات در خاورمیانه هست در حالی که بسیاری از کشورهای اطراف ما در ناامنی هستند.
مهندس سالاری بیان داشت: امروزه به برکت وجود مقام معظم رهبری و خون شهدا ما از امنیت بالایی برخورداریم گرچه دشمنان همواره در صدد خباثت و کینه ورزی هستند .
وی یادآور شد: امروز شاهد جنگ اقتصادی هستیم در حالی که دشمنان سخت ترین تحریمها را بر ملت ما تحمیل کردند تا مردم را خسته بکنند اما غافل از این که مردم همواره مطیع فرمایشات فرمانده کل قوا هستند و‌پایداری خواهند کرد .
رئیس شورای تأمین شهرستان ادامه داد: ایران اسلامی با وجود ۱۵ مرز آبی و خاکی به برکت همه مجاهدت ها همچنان استوار و امن است البته در حال حاضر در کوهبنان هم شاهد خدمات نیروهای انتظامی هستیم. 
وی تاکید کرد: دشمنان در صدد هستند با توزیع مواد مخدر جوانان ما را مبتلا کنند البته همواره مقابله و مبارزه با سوداگران ادامه دارد و نیروهای انتظامی در این عرصه موفقیت های خوبی هم داشته اند .
فرماندار کوهبنان تصریح کرد: دشمنان در کشورهای همجوار ما درصدد کاشت و صادر کردن مواد مخدر هستند که یکی از مقاصد آنان ایران اسلامی است که جای تقدیر و تشکر از تلاش های نیروهای انتظامی  در مبارزه با سوداگران مرگ دارد.
وی ابراز داشت: کوهبنان امن ترین نقطه در استان کرمان هست از نظر کشفیات ما در سطح قابل قبولی قرار داریم.  
لازم به ذکر هست در پایان مراسم با حضور فرماندار واعضای شورای تامین کوهبنان در بیمارستان افضل الدین ابوحامد کوهبنانی از پرستاران و کادر درمانی شهرستان تجلیل شد .


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲