مکان فعلی :

اخبار برگزیده :
۱۳۹۸/۱۱/۲۲

فرماندار کوهبنان در بین هزاران نفر از اقشار مختلف مردم کوهبنان روند صنعتی شدن کوهبنان آغاز شده

فرماندار شهرستان کوهبنان که در بین هزاران نفر از اقشار مختلف مردم سخن می گفت از روند صنعتی شدن کوهبنان خبر داد

🇮🇷🇮🇷فرماندار کوهبنان در بین هزاران نفر از اقشار مختلف مردم این شهرستان :روند صنعتی شدن کوهبنان آغاز شده و بزرگ ترین کارخانه سرب وروی کشور بزودی احداث خواهد شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری :مردم انقلابی ،شهید پرور وبا بصیرت شهرستان کوهبنان  پا به پای تمامی ایرانیان آزاده ، حماسه ای بزرگ ،ماندگار وتاریخی را در عرصه راهپیمایی 22بهمن امسال رقم زدند . با وجود باد شدید ووضعیت هوا،  فرزندان خمینی کبیر و سربازان  رهبر معظم انقلاب ،  هم در شهر کوهبنان وهم در بخش طغرالجرد آمدند تا بگویند عزت وآبادانی ایران عزیز در گرو استقلال ، وحدت وادامه دادن خون شهدا وراه حاج قاسم هاست . حاضرین با طی کردن مسیرهای بلوار حضرت امام (ره)، میدان شهدا و خیابان شیخ ابوسعید و با طنین فریادهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل و.......... خود را به حسینیه سید الشهدا(ع) شهر کوهبنان رساندند و بار دیگر بر حمایت همه جانبه از ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای تاکید نموده و نفرت و انزجار خود را  از استکبار جهانی و در راس آنان آمریکای جهانخوار اعلام داشتند. فرماندار کوهبنان در این مراسم که در بین هزاران نفر از اقشار مختلف مردم این شهر سخن می‌گفت، ضمن گرامی داشت  یاد و خاطره سردار دلها و آرزوی صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری گفت: به برکت انقلاب اسلامی خدمات خوبی در شهرستان در حال انجام است در حالی که درگیر جنگ اقتصادی با دشمنان هستیم اما دشمنان نمی توانند انقلاب را از مسیر خودش منحرف کنند.
وی تاکید کرد:امروز به برکت وجود ولایت و رهبری همچنین خون شهیدان همیشه جاوید خصوصا سردار دلها شاهد گسترس اسلام و انقلاب اسلامی در جای جای جهان هستیم .
فرماندار کوهبنان افزود: در صدد هستیم در راستای جذب اعتبارات عمرانی بیشتر تلاش کنیم لذا بیش از ۲۱۰۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی و افتتاح‌پروژه ها را در دهه فجر داشتیم .
وی خاطر نشان کرد: در حوزه زیر ساخت ها افتتاح چهار مدرسه را در دهه فجر شاهد بودیم و عملیات اجرایی چند فضای آموزشی دیگر هم در دستور کار است تا مدارسی زیبا ، مقاوم و استاندارد در شهرستان احداث شوند.مهندس سالاری تصریح نمود: پست فشار قوی شهر کوهبنان در دهه فجر افتتاح شد که برای توسعه زیر ساخت واحدهای صنعتی بسیار ضروری است. 
وی ابراز داشت: در بحث گردشگری احداث واحدهای بوم گردی ، بهسازی محیط روستاها و فضاهای گردشگری ، جدول گذاری، پیاده رو سازی ، بهسازی و آسفالت معابر شهری و روستایی هم در دستور کار قرار گرفت.
فرماندار کوهبنان ادامه داد: احداث سیستم پایش تصویری در روستاها برای افرایش ضریب امنیت روستاها ، کلنگ‌زنی زمین چمن مصنوعی در چند روستا، احداث واحدهای مسکونی مددجویان بهزیستی و‌کمیته امداد حضرت امام(ره) از جمله اقدامات در دهه فجر کوهبنان هستند.
وی خاطر نشان کرد: آغاز مرمت بافت قدیم طغرالجرد، راه اندازی استخر پرورش ماهی، اجرای آبیاری تحت فشار و لوله گذاری مزارع  ، مرمت قنوات، افتتاح پارک کودک ،افتتاح دو سایت مخابراتی، آب رسانی به روستاها از دیگر دستاوردهای نظام اسلامی در شهرستان است.
نماینده عالی دولت در شهرستان کوهبنان یادآور شد: احداث بندهای خاکی وسنگ سیمانی، افتتاح ۲۲ طرح کار آفرینی کمیته امداد، راه اندازی کارگاه تولیدی پوشاک ، راه اندازی واحد تولید پارچه روشا در دهستان خرمدشت از جمله خدمات نظامی اسلامی در شهرستان کوهبنان هستند.
فرماندار کوهبنان گفت: روند صنعتی شدن کوهبنان آغاز شده کلنگ‌ احداث واحد تغلیط و تولید شمش توسط شرکت فلات اریا با حضور مسئولین کشوری و استانی در دهه فجر زده شد.
وی از راه اندازی مجدد معدن کوه قلعه، فعالیت معادن بخش خصوصی در آینده نزدیک،راه اندازی افق زیر ۲۴۰۰ معدن اصلی خبر داد. 
فرماندار کوهبنان تاکید کرد: راه اندازی بزرگترین کارخانه سرب و روی کشور در کوهبنان بزودی توسط شرکت زرین صبا آغاز خواهد شد. 
وی ابراز داشت: احداث کارخانه های واحد تولید شمش روی ، شمش سرب و کنسانتره در کوهبنان توسط شرکت زرین صبا انجام خواهند شد. 
مهندس سالاری افزود: با افتتاح این پروژه ها راه اندازی واحدهای جنبی را در آینده به همراه فعال شدن کلیه معادن شهرستان های اطراف را خواهیم‌داشت در حالی که برای اولین بار مواد خام به کوهبنان وارد خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: اخذ مجوز جهت راه اندازی  باربری در کوهبنان انجام شده که این مهم در حمل مواد معدنی شهرستان اثر گذار خواهد بود.
فرماندار کوهبنان تاکید کرد: در حوزه راه ارتباطی کوهبنان در قطعه سوم پنج کلیومتر تا باز گشایی مانده که تا‌پایان اسفندماه بازگشایی خواهد شد و بدنبال آسفالت این مسیر هستیم .
وی بیان داشت: ۳۰۰ قطعه زمین برای تنظیم بازار زمین و مسکن شهرستان به صورت ویلایی اخذ مجوز و سایت آن طراحی شده که بزودی واگذار خواهند شد.


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲