مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۵/۰۸/۰۲

پیامی بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری کوهبنان:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوهبنان، ذبیح اله شهنازی معاون سیاسی و اجتماعی  فرمانداری طی پیامی بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:
بسم‏ اللَّه‏ الرّحمن‏ الرّحیم‏
توجه به مسئله پدافندغیرعامل به عنوان یک اصل و دانش بین رشته ای با مشخصه های کاهش آسیب پذیری، افزایش قدرت بازدارندگی، ارتقای پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت در بخش های مختلف، باید با بصیرت و ژرف اندیشی در صدر وظایف، اولویت ها، آداب و برنامه ها قرار گیرد.
تلاش در راستای تحقق توسعه پایدار بدون توجه و ارزیابی درست از آسیب ها و تهدیدهایی که ممکن است یک کشور با آن ها مواجهه داشته باشد امکان پذیر نبوده بنابراین نیاز به برنامه ریزی درست و منطقی جهت مقابله با تهدیدها در حوزه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و ... امری ضروری است.
بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل فرصتِ مغتنمی است تا مدیران با الگوگیری از قرآن کریم و سیره نبوی در مسیر اعتدال و اجرای ارزش های مادی و معنوی در بخش های مختلف، این وظیفه بزرگ را قدر دانسته و با تأمل و نگاه ویژه در ابعاد گوناگون به انجام این وظیفه مهم بپردازند
اینجانب فرا رسیدن هفته پدافند غیرعامل را به تمامی اعضای محترم شورای پدافند غیرعامل و مردم شریف شهرستان کوهبنان تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون همه کسانی که در این مسیر جهت انجام وظایف و رسالت های محوله تلاش می کنند را از ایزد منان مسئلت دارم.
ذبیح اله شهنازی
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و دبیر شورای پدافند غیر عامل شهرستان کوهبنان


منبع : فرمانداری کوهبنان


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲